Informacje o działaniach Samorządu

ul. Adama Mickiewicza 36, 20-466 Lublin   
tel./fax (81) 744-07-37, e-mail: poczta@lo6.lublin.eu
Adres ePUAP: /lo6lublin/SkrytkaESP

    

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi Samorząd Uczniowski chciał umilić ostatnie chwile w szkole i przygotował "Famliliadę". Na każdej godzinie lekcyjnej rywalizowały ze sobą dwie klasy, odpowiadając czasami na trudne i zaskakujące pytania. Aplauzem publiczność wspierała przedstawicieli klas i dodawała im otuchy 😉
W środę po świętach do rywalizacji staną pozostałe klasy!

23 marca 2023 r. Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz wielkanocny, na którym sprzedawane były stroiki wielkanocne, pisanki i inne dekoracje świąteczne wykonane przez Uczniów naszej szkoły. Do akcji dołączyli się Rodzice przynosząc do liceum pyszne ciasta.

Dochód z tej akcji przekazujemy na konto Hospicjum Małego Księcia w celu zakupienia sprzętu medycznego, leków i środków higienicznych.

Bardzo serdecznie dziękujemy każdej zaangażowanej w akcję Osobie.

14 lutego 2023 r. odbyła się pierwsza edycja „Randki w ciemno”, wzorowana na popularnym niegdyś teleturnieju.
Ósemka Szóstkowiczów wybierała swoich partnerów „w ciemno”, zadając zabawne a niekiedy niezwykłe pytania przy nieustającym dopingu publiczności.

Było mnóstwo humoru i dobrej zabawy :)

21 grudnia 2022 r. po raz kolejny przedstawiciele poszczególnych mieli możliwość spotkania się z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i wspólnie z Dyrekcją szkoły i Opiekunami Samorządu Uczniowskiego pośpiewać i porozmawiać o polskich tradycjach.
Było bardzo miło :)

16 grudnia 2022 r. odbył się kiermasz bożonarodzeniowy. Ogromnym powodzeniem cieszyły się pyszne wypieki, cudowne ekologiczne stroiki bożonarodzeniowe oraz kartki świąteczne. A wszystko to zostało wykonane przez Uczniów naszego Liceum.

Serdecznie dziękujemy za włączenie się w przygotowanie kiermaszu, szczególne podziękowania składamy Radzie Rodziców, której pomoc przy organizacji kiermaszu była bezcenna :)

7 grudnia 2022 r. Budynek szkoły tętnił życiem. Sale lekcyjne zamieniły się nie do poznania: kawiarenka, mini-kino, escape room, sala gier, strefa chillout, karaoke, strefa sportu, kwater pong … Mieliśmy z czego wybierać :)
Niektórym udało się zajrzeć w każde miejsce, inni spędzali czas tam, gdzie czuli się najlepiej …

VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja

ul. Adama Mickiewicza 36
20-466 Lublin
tel./fax (81) 744-07-37
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.