Akcje wolontariatu

25 marca wyjechały z Lublina 2 busy z pomocą dla ludzi przebywających na terenach objętych działaniami wojennymi. Zbiórkę zorganizowała Pani Karolina Dzwonnik, psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Lublinie opiekująca się naszą szkołą. Przyłączyliśmy się do tego przedsięwzięcia.  Dary zebrane przez naszą społeczność trafiły do potrzebujących m.in. z okolic Charkowa. Pani Лідія Кокшарова, która te dary rozprowadzała, przekazała szkole podziękowanie:

Шановна дирекція, учні і вчителі Любельського ліцею 6 ім.H.Kołłątaja дуже дякуємо Вам за надіслано допомогу на Україну, яка була спрямована у м.Харків для людей які там проживають ( фото додаємо у вкладенні). Сердечно вам дякуємо за підтримку і що у цей важкий час не залишаєте нас на одинці з нашою бідою і допомагаєте у скруті!

Szanowni Państwo, Uczniowie i Nauczyciele VI Liceum Ogólnokształcącego im. H. Kołłątaja w Lublinie, bardzo dziękujemy za wysłanie pomocy na Ukrainę, która została wysłana do Charkowa dla ludzi tam mieszkających (zdjęcie w załączeniu). Bardzo dziękujemy za wsparcie i niezostawianie nas samych z naszą sytuacją w tym trudnym czasie i pomaganie nam w naszych trudnościach!