Absolwentka VI LO w Lublinie oraz Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie wydziału politologii o specjalizacji „Dziennikarstwo i komunikacja społeczna". Ukończyła również studia podyplomowe z Public Relations. Uzyskała również dyplom z reżyserii filmowej na  Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Od 13 lat związana z TVP 3 Lublin jako dziennikarz i prezenter. Na swoim koncie posiada kilkaset reportaży interwencyjno- społecznych oraz felietonów o tematyce kulturalnej, newsów oraz programów publicystycznych. Prywatnie szczęśliwa żona i mama trójki wspaniałych dzieci: 3-letnich  bliźniaczek Julii i Amelii oraz 4-miesięcznego Wojtusia.

Cyklicznie realizuje zadania przy produkcji spotów reklamowych i promocyjnych. Pisze scenariusze oraz opowiada za ich realizację.

Współpracuje z redakcjami ogólnopolskimi. Prowadzi relacje na żywo, realizuje newsy i reportaże na anteny ogólnopolskie w ramach TVP. (TVP Info, TVP 1, TVP 2, TVP 3)

2015- do teraz: prowadząca serwisy informacyjne TVP 3 Lublin, Poranek „Między Wisłą i Bugiem", reporter w programach : Panorama Lubelska, Magazyn Reporterów Zdarzenia, Reportaż na deser, Polacy na ratunek Żydom, Szlachetne zdrowie.

2015 -2017 - wydawca programów o tematyce społecznej w ogólnopolskiej stacji TVP Info- Puls Polski i Twoja Sprawa

2010-2016- realizowała reportaże dla Magazyn Ekspresu Reporterów TVP 2, Celownik, Reporter Polski

2013-2015- asystent reżysera, II reżyser w produkcji filmowej dla dzieci „Detektyw łodyga" dla stacji Canal +

2008-2010- realizator felietonów do programu „Jedynkowe przedszkole„ dla TVP 1