Aktualności

ul. Adama Mickiewicza 36, 20-466 Lublin   
tel./fax (81) 744-07-37, e-mail: poczta@lo6.lublin.eu
Adres ePUAP: /lo6lublin/SkrytkaESP

    

images/slider/6/s12.jpg

31 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w interaktywnej ankiecie organizowanej przez Koło Naukowe Badaczy Społecznych przy Instytucie Socjologii UMCS w Lublinie. W ramach przedsięwzięcia pod nazwą Młodzieżowy Panel Obywatelski uczniowie VI LO mieli możliwość oceny swojego zaangażowania w życie publiczne miasta. Interaktywna forma  przeprowadzenia badania ankietowego oraz krótka prezentacja projektu przedstawiona przez studentów UMCS za pomocą platformy Microsoft Teams pozwoliła na aktywne włączenie się do udziału w projekcie bardzo dużej liczby uczniów. Młodzież VI Liceum z dużym zaangażowaniem podjęła się tego zadania, co świadczy o bardzo dobrej współpracy naszej szkoły z Uniwersytetem Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie.

VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja

ul. Adama Mickiewicza 36
20-466 Lublin
tel./fax (81) 744-07-37
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.