Aktualności

ul. Adama Mickiewicza 36, 20-466 Lublin   
tel./fax (81) 744-07-37, e-mail: poczta@lo6.lublin.eu
Adres ePUAP: /lo6lublin/SkrytkaESP

    

Już po raz trzeci bierzemy udział w międzynarodowej wymianie młodzieżowej w Motyczu Leśnym. Mieści się tam Centrum Dobrego Wychowania Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo - dom, który tętni życiem, pomysłami i inicjatywami. Tym razem spotykamy się z młodzieżą z Gruzji z Polskiej Sobotniej Szkoły im. Św. Królowej Jadwigi w Tbilisi i wspólnie podejmiemy działania upamiętniające odzyskanie przez Polskę niepodległości.

 15 października, dzień pierwszy

Jesteśmy zakwaterowani, zapoznani i otwarci na działania w grupach – firmach. Od rana zaczynamy ciężką pracę zabarwioną dobrą zabawą i humorem.

16 października, dzień drugi

A w Motyczu praca wre. Firmy pracują, przyjaźnie się zawiązują, słońce świeci :))) c.d.n.

 17 października - dzień trzeci

 18 października - dzień czwarty - wycieczka do Lublina

 19 października - dzień czwarty -Wielki Finał wymiany młodzieży z Polski i Gruzji!

Wielkim Finałem zakończyła się tygodniowa wymiana młodzieży z Polski i Gruzji. Uczniowie przygotowali film, konkursy, gry, przedstawienie oraz wyroby cukiernicze (pyszne, nadziewane bułeczki). Całej imprezie przyświecała idea 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, czego wyrazem było udekorowanie sal w narodowych, biało-czerwonych barwach. O wspaniałej atmosferze spotkania świadczył fakt, iż rozstaniu towarzyszyły łzy i wielkie wzruszenie.

VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja

ul. Adama Mickiewicza 36
20-466 Lublin
tel./fax (81) 744-07-37
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.