Aktualności

ul. Adama Mickiewicza 36, 20-466 Lublin   
tel./fax (81) 744-07-37, e-mail: poczta@lo6.lublin.eu
Adres ePUAP: /lo6lublin/SkrytkaESP

    

17 września, w ramach lubelskich obchodów 80 rocznicy agresji sowieckiej na Polskę, reprezentacja Naszej szkoły wzięła udział we Mszy Św. w kościele Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej, a następnie w uroczystościach na Placu Litewskim. Poczet sztandarowy w składzie: Honorata Dąbrowska, Aleksandra Drabik, Kamil Lis, Kamila Borek, Martyna Wojciechowska oraz Piotr Knap godnie reprezentował Naszą szkolną społeczność podczas tak ważnych obchodów upamiętniających polskie ofiary sowieckiej agresji, poległych i pomordowanych na Kresach oraz zmarłych na zesłaniu i w łagrach Sybiru. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii:

VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja

ul. Adama Mickiewicza 36
20-466 Lublin
tel./fax (81) 744-07-37
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.