Aktualności

ul. Adama Mickiewicza 36, 20-466 Lublin   
tel./fax (81) 744-07-37, e-mail: poczta@lo6.lublin.eu
Adres ePUAP: /lo6lublin/SkrytkaESP

    

images/slider/6/s12.jpg

We wrześniu 2022 nasza szkoła rozpoczęła międzynarodową współpracę w ramach programu Erasmus Plus. Przez najbliższe dwa lata wraz ze szkołami w Turcji, Hiszpanii, Portugalii, Grecji i Włoszech będziemy realizować projekt Forest Fire Prevention (Zapobieganie Pożarom Lasów), który w roku 2021 był już przez nas tworzony na platformie eTwinning  i został dwukrotnie nagrodzony Odznakami Jakości eTwinning. Celem projektu jest promowanie tematyki zapobiegania pożarom leśnym oraz zmianom klimatycznym zachodzącym we współczesnym świecie. W ramach wymiany doświadczeń zaplanowane są międzynarodowe spotkania online oraz mobilności do krajów partnerskich. W listopadzie gościliśmy w naszej szkole kadrę nauczycielską projektu, a w marcu i maju tego roku nasi uczniowie będą mieli szansę na wyjazd do Turcji i  Hiszpanii.

VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja

ul. Adama Mickiewicza 36
20-466 Lublin
tel./fax (81) 744-07-37
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.