Dialog ze sztuką

Kółko teatralne to zajęcia dedykowane wszystkim tym, którzy cenią sztukę. Podczas spotkań powstają scenariusze, a także odbywają się próby do przedstawień. Efektem pracy kółka teatralnego w roku szkolnym 2019/2020 są dwa spektakle - "Wiwat Polska!" i "Święta są w nas", które zostały zaprezentowane społeczności szkolnej.

"Wiwat Polska!"

"Święta są w nas"

Uczestnicy kółka teatralnego są przygotowywani także do udziału w zewnętrznych konkursach recytatorskich.

Martyna Rubaj, uczennica klasy 1ep  otrzymała wyróżnienie w XXXVIII  Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Józefa Czechowicza i poetów awangardy lubelskiej.

Opiekun  - Justyna Bielska