Akcje wolontariatu

We wtorek, 3 grudnia, uczniowie naszej szkoły brali udział w pakowaniu paczek Szlachetnej Paczki dla rodziny, która została wcześniej wybrana z inicjatywy Wiktorii Michalak, ambasadorki Szlachetnej Paczki w naszej szkole.

Uczniowie przez tydzień kupowali konserwy, kasze, oleje, środki do czyszczenia, ubrania, zabawki, kosmetyki, upominki i wiele innych rzeczy, które były potrzebne rodzinie. Z pomocą klasy II b klasa II e, wraz z Wiktorią Michalak, zorganizowały zbiórkę, aby zakupić komodę dla potrzebującej rodziny. Ogółem zostało spakowanych 28, pełnych potrzebnych produktów, paczek oraz komoda dla rodziny. Jest to jedna z wielu akcji charytatywnych, które odbywają się w naszej szkole, nasi uczniowie z wielką chęcią i radością dzielą się z potrzebującymi!