Aktualności

ul. Adama Mickiewicza 36, 20-466 Lublin   
tel./fax (81) 744-07-37, e-mail: poczta@lo6.lublin.eu
Adres ePUAP: /lo6lublin/SkrytkaESP

    

Piątek 9 listopada był dniem intensywnej pracy naszych wolontariuszy w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym, gdzie odbyła się miejska impreza podsumowująca pracę lubelskich przedszkoli z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Trzydziestoosobową grupą pod opieką pani Doroty Sawy pomagaliśmy przy organizacji wydarzenia.

Naszym zadaniem była obsługa szatni, pilnowanie porządku oraz oprowadzanie dzieci między punktami pokazującymi ostatnie sto lat historii naszego kraju. Dzieci bawiły się przy stoiskach z modą z lat 20-30 XX wieku, w sklepie z okresu PRL-u, punkcie muzycznym, w którym śpiewały piosenki patriotyczne, a także wielu innych. Największą atrakcją było stoisko sportowe, na którym uwagę, zwłaszcza naszych wolontariuszek, skupiali koszykarze grający w drużynie TBV Start Lublin. Mieliśmy także możliwość spotkania gości specjalnych tego wydarzenia, w tym z prezydenta miasta Pana Krzysztofa Żuka i władz oświatowych. Cała impreza była dobrą zabawą zarówno dla dzieci, które mieliśmy pod opieką, ale i także dla nas. Na koniec usłyszeliśmy gorące podziękowania za nasz wkład i pracę.

VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja

ul. Adama Mickiewicza 36
20-466 Lublin
tel./fax (81) 744-07-37
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.