Aktualności

ul. Adama Mickiewicza 36, 20-466 Lublin   
tel./fax (81) 744-07-37, e-mail: poczta@lo6.lublin.eu
Adres ePUAP: /lo6lublin/SkrytkaESP

    

W piątek, 22 marca 2019 r., uczniowie klas o profilu psychologiczno-pedagogicznym naszego liceum wzięli udział w Drzwiach Otwartych Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS. Zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci przez pracowników i studentów Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej, którzy zapoznali nas z kierunkami i specjalnościami Wydziału, oprowadzili nas po uczelni, zaproponowali szereg wykładów i warsztatów oraz wspólnie zatańczyliśmy belgijkę.

Wysłuchaliśmy bardzo ciekawego wykładu mgr Kaliny Kosackiej "Ciało prawdę Ci powie – komunikacja niewerbalna i wykrywanie kłamstwa" oraz wzięliśmy udział w następujących warsztatach: "Teatralnym", "Percepcja i złudzenia optyczne", "Dojrzałość i świadomość seksualna", "W świecie osób niewidomych i niedowidzących". Uczniowie z wielkim zainteresowaniem zapoznali się z ofertą uczelni i z pewnością wielu z nich będzie w przyszłości jej studentami.

 

VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja

ul. Adama Mickiewicza 36
20-466 Lublin
tel./fax (81) 744-07-37
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.