REGULAMIN KONKURSU
Jeśli lubisz język angielski, robisz ciekawe zdjęcia, kręcisz fajne filmy lub tworzysz interesujące formy graficzne, ten konkurs jest dla Ciebie! Wybierz jeden z idiomów angielskich poniżej i postaraj się zinterpretować jego treść! Użyj wyobraźni, ciekawych rekwizytów oraz nietuzinkowej scenerii. Akceptujemy jedynie autorskie zdjęcia, filmy lub inną autorską formę artystyczną z udziałem Waszym i/lub członków rodziny. Jedna osoba może wysłać maksymalnie dwa zdjęcia, filmy  lub inną formę artystycznego wyrazu z interpretacją treści dwóch różnych idiomów.

Pracę należy zatytułować odpowiednim idiomem. Docenimy Waszą kreatywność i zaangażowanie. Tutaj znajdziecie regulamin

Najciekawsze prace umieścimy na stronie szkoły oraz na Facebooku i nagrodzimy 6 z angielskiego ?!

Prosimy o nadsyłanie prac do 30 maja 2020 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Życzymy miłej zabawy i czekamy na Wasze prace, szczególnie w formie zdjęć i filmów !

Oto idiomy, których treść możecie zilustrować:
1)    I was as cool as a cucumber before an English test!
2)    I had butterflies in my stomach before my first day at school !
3)    I have spilt the beans!  Now everyone knows about her secret !
4)    Don’t cry over spilt milk !  Game is over !
5)    An apple a day keeps the doctor away!
6)    Don’t put all your eggs in one basket! Why are you putting all your money into one company?
7)    My pet is the apple of my eye ! I love it so much ?
8)    PLEASE KEEP AN EYE ON MY HOUSE WHILE I AM AWAY.
9)    LET`S NOT FIX ANYTHING: LET`S PLAY IT BY EAR.
10)    DON`T PULL MY LEG!  YOU CAN`T BE SERIOUS.
11)    GIVE ME A HAND. I CANNOT DO ALL THIS CLEANING ALONE.
12)    THESE DAYS MANY PEOPLE LIVE FROM HAND TO MOUTH AND CANNOT SAVE ANY MONEY.

A OTO PRZYKŁADOWA INTERPRETACJA TREŚCI IDIOMU: