Bardzo serdecznie zapraszamy do obejrzenia Galerii Znanych Absolwentów VI Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Lublinie. Publikacja ta prezentuje wyśmienite grono pracowników naukowych, lekarzy, polityków, nauczycieli, sędziów, prawników, artystów, dziennikarzy i przedsiębiorców.

Pragniemy zaznaczyć, iż niniejsza Galeria pozostaje otwarta w kwestii prezentacji kolejnych osób, które ukończyły naszą szkołę.  Mamy nadzieję, że przedstawieni w niej Absolwenci będą stanowić ogromną motywację, wzór i inspirację dla kolejnych pokoleń uczniów VI Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie.

Zapraszamy  - galerię można zobaczyć TUTAJ