Trzeci weekend września poświęcony jest akcji „Sprzątania świata”. Choć tegoroczne działanie różni się z pewnością od poprzednich edycji z powodu COVID-19, Uczniowie VI LO nie zapomnieli, że Ziemia to nasz wspólny dom i dzielnie współpracowali z Uczniami z SP Nr 1 i SP Nr 40, sprzątając okolice szkół i usuwając niepotrzebne wysypiska. Mamy nadzieję, że zorganizowane przez nas zabawy oraz posadzenie „drzewka przyjaźni” wspomogły naszą lokalną społeczność. Dziękujemy Radzie Dzielnicy Dziesiąta, Wydziałowi Ochrony Środowiska i KOM-EKO S.A. za pomoc w zorganizowaniu akcji. Do zobaczenia za rok !!!