25 września w Dzień Szpilek Szóstka założyła wysokie obcasy, żeby móc pomóc dzieciom z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei.

Nauczycielki i Uczennice VI LO założyły szpilki, zrobiły sobie zdjęcia i opublikowały je na Facebooku albo Instagramie z hashtagiem #DzienSzpilek. Wyglądały olśniewająco, ale był to tylko efekt uboczny, cel był charytatywny. Za publikację każdego zdjęcia fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową otrzyma 2 zł na rzecz małych pacjentów ze szpitala Przylądek Nadziei.

Dziękujemy Wszystkim, którzy zechcieli wspomóc akcję oraz panu redaktorowi Krzysztofowi Kotowi z RMF FM za jej oprawę medialną.  :)

p.s. Wiemy już, że również mężczyźni włączyli się do akcji (wystarczało zdjęcie ze szpilkami, niekoniecznie na stopach), nasi koledzy popierali ją tylko duchowo. Za rok liczymy na większe zaangażowanie Panowie…