Konkurs polega na udokumentowaniu wykonanego doświadczenia z zakresu materiału  z klasy  pierwszej lub drugiej. Do doświadczenia mogą być wykorzystane tylko popularne substancje spożywcze dostępne w gospodarstwie domowym. Dokumentacja doświadczenia to film. Maksymalny czas trwania filmu to 2 minuty. Rozdzielczość i proporcje obrazu: 720p: (1280px  x  720px)). Nagranie  przedstawia wykonanie eksperymentu z udziałem osoby przystępującej do konkursu. Dokumentacją może być również prezentacja (5-7 slajdów), zawierająca zdjęcia wykonywanego eksperymentu z widoczną osobą wykonującą.

Prace konkursowe należy przesłać do nauczyciela chemii, w terminie do 1 marca 2021 na adres:

W konkursie mogą brać udział uczniowie klas pierwszych i drugich.
Najlepsze prace zostaną nagrodzone  ocenami z chemii i informatyki. Ciekawe prace zostaną opublikowane na stronie szkoły i szkolnym facebooku.

Do przesłanej pracy należy dołączyć dane osobowe: imię, nazwisko, klasa, nazwisko nauczyciela chemii oraz zgodę rodzica (załącznik 1).
Szczegółowe informacje znajdują się  w regulaminie.
Zapraszamy !!!
nauczyciele chemii