W dniu 6 marca 2018 r. została zorganizowana w naszej szkole akcja poboru krwi, którą przeprowadzili Pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.

W akcji uczestniczyli chętni uczniowie, którzy ukończyli 18 lat i mają świadomość, że oddanie krwi to ratowanie zdrowia i życia ludzkiego. Dziękujemy wszystkim dawcom, którzy ofiarowali cząstkę siebie – krew, której nie można zastąpić żadną substancją wytworzoną sztucznie.To przedsięwzięcie zostało zapisane na stałe w kalendarzu imprez prozdrowotnych naszej szkoły.

Pracownikom RCKiK bardzo dziękujemy za życzliwość i miłą atmosferę, a uczniom, którzy uczestniczyli w akcji za ich bezinteresowność i dar z siebie.