Biblioteka - archiwum

17 grudnia 2019 mieliśmy nasz szkolny Dzień Pokrywania Wszystkiego Czekoladą. Pomysł ten zrealizowaliśmy dzięki pomocy Rady Rodziców - za co serdecznie dziękujemy! Z tej okazji zorganizowano nietypową niespodziankę! Każda z klas mogła udać się do szkolnej biblioteki, gdzie czekała fontanna z czekoladą i inne przysmaki.

W czekoladowym strumieniu można było zanurzyć winogrona, pianki, chrupki i ciastka. Na pomysł zorganizowania tego Dnia wpadła p. Dyrektor Marzena Kamińska. Uczniowie z chęcią częstowali się łakociami, tym samym celebrując ten dzień. Fontanna stała się powodem uśmiechów na twarzach uczniów oraz nauczycieli. Z niecierpliwością czekamy na kolejną taką okazję.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć autorstwa Wiktorii Dudkiewicz.